MÜŞTERİ HİZMETLERİ +90 (533) 231 05 37

Ürünlerimiz / Toptan Limon Satışı

Toptan Limon Satışı

Ürün Görselleri

Toptan Limon Satışı
Toptan Limon Satışı
Toptan Limon Satışı
Toptan Limon Satışı

Toptan Limon Satışı

Yemeklerde, salatalarda, tatlılarda ve daha bir çok alanda kullanılan limon, mutfakların vazgeçilmezlerinden biridir. Bu denli önemli bir besin maddesi olan limonu alırken dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar bulunmaktadır.

Bu hususların başında da alışveriş yaptığınız kurumun güvenirliği gelmektedir. İyi tarım uygulamaları ile üretilen ürünleri satan, müşterilerinin sağlığını önemseyen, müşterilerini kaliteli ürünlerle buluşturan firmaları tercih etmek, oldukça önemli bir konudur.

Ege ve Akdeniz bölgelerinde çiftçilerimizin özenle ürettiği  limonlardan bizzat seçerek tedarik ettiğimiz ürünleri yüksek kalite standartlarında paketleyip siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Müşteri Gruplarımız: Tüccarlar, Yurt Dışı İhracatçıları, Hal Toptancıları vb. işletmelerdir.

Seydikemer / Muğla – Akbal Gıda – Yaş Sebze ve Meyve Komisyonculuğu olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve ürünlerimiz ile ilgili fiyat teklifi almak için aşağıdaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Ürünlerimiz

Bu kategoriye ilişkin tüm ürümlerimizi görüntülemek ve daha fazla seçenek için lütfen Ürünlerimiz sayfamızı ziyaret ediniz.

Scroll to Top